ValMez
CEP

ČP MTB XCO Zadov 2021

23. 05. 2021
Sezóna v česku konečně odstartovala a alespoň kategorie juniorů, kadetů a kadetek mohli odcestovat do Zadova, kde se konal první letošní ČP v MTB XCO. Zdejší trať je postavená kolem sjezdovky a areálu pro běžecké lyžování. Pořadatelé zde nakombinovali přírodní trať s uměle postavenými technickými sekcemi. Tato trať je fyzicky i technicky velmi náročná a letos byla její obtížnost umocněna deštivým počasím a teplotou jen kolem 5°C. Naši závodníci ukázali, že jsou technicky a fyzicky velmi dobře vybaveni a rozhodně se v nabitém mezinárodním poli neztratili. Nejlépe se dařilo Dejvovi Vašutovi, který obsadil 9.místo, Adélce Pernické, která cíl proťala na 10.místě a Patriku Tomanovi, který vybojoval 21.místo. Kompletní výsledky naleznete zde: https://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/5699

Všem závodníkům a podpůrnému personálu děkujeme.